fbpx

таг: Емхоф

Поќерката на Камала Харис го привлече вниманието на светот: Сега станува...

0
Ела Емхоф, 21-годишната ќерка на сопругот на потпретседателката на САД, Камала Харис, Доуг Емхоф, ја воодушеви јавноста на церемонијата на инаугурацијата во...