fbpx

таг: емотикони

Дали знаевте? – Овие емотикони не значат тоа што мислите

0
Овие три емотикони се користат многу често, но повеќето луѓе не го знаат нивното вистинско значење. Емотиконите, без сомнение, со текот на...