fbpx

таг: емотивно

Фон дер Лајен: Украина и ЕУ не биле никогаш поблиску

0
Емотивно дочекан говорот на украинскиот претседател Володомир Зеленски во Европскиот парламент. Пратениците беа облечени во маици со украинското знаме и држеа...

Фон дер Лајен: Украина и ЕУ не биле никогаш поблиску

0
Емотивно дочекан говорот на украинскиот претседател Володомир Зеленски во Европскиот парламент. Пратениците беа облечени во маици со украинското знаме и држеа...

Горан Пандев со емотивна порака се збогува од Џенова

0
Македонската фудбалска легенда Горан Пандев емотивно се збогува од својот досегашен клуб Џенова, каде мина шест години откако се врати во Италија. ...

Дневен хороскоп за 3 мај: Погледнете и кон реалноста, не живејте...

0
ОвенНа емотивно поле, повеќето Овни ќе имаат потреба да влезат во домот и таму цeлосно да се опуштат. Најмногу ќе ви годи...