таг: емотивни

Астролозите тврдат: Жените родени во овие четири хороскопски знаци се најдобри...

0
Тие се чувствителни и емотивни, а на партнерите секогаш гледаат со најдобри очи. Тие се исклучително грижливи и секогаш ќе внимаваат...

Дневен хороскоп за 17 април: Вашиот оптимизам ќе ви отвори многу...

0
Овен Денес сте многу емотивни и на некој начин малку нервозни, па можете да бидете склони кон несогласувања. Ве чека добар ден...