таг: емотивна

Љубовни ритуали кои ги применуваат сите парови

0
Секоја емотивна врска е различна и во секоја има мали златни врски кои ја зацврстуваат. Сигурни сме дека барем еднаш во животот сте...

Агуеро го воодушевил цело раководство на Барселона со одлуката за својата...

0
Серхио Кун Агуеро на болна и емотивна прес-конференција стави крај на својата играчка кариера, обраќање при кое не пропушти да посвети само пофални...

ВИДЕО | Грижете се за себе: Погледнете ја празничната реклама која...

0
Оваа емотивна реклама во две минути ја опиша борбата на старите луѓе со новонастанатата ситуација… За оваа божиќна реклама многумина сметаа дека е...