таг: емитувано

Не стивнуваат реакциите: Британците се бесни по интервјуто на Хари и...

0
Откако беше емитувано интервјуто со војводите од Сасекс, во кое беа изнесени сериозни обвинувања до кралското семејство, јавноста се подели. Додека едни...