fbpx
3 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: емисијата

Тајната што ја носи „Не ломите ми багрење“ на Балашевиќ: Не...

0
Гостувајќи во емисијата „Поетот на панонското срце“ на РТС, посветена на Ѓорѓе Балашевиќ, Вук Зугиќ, долгогодишен директор на Културната програма „Центар Сава“,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
75 %
3.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави