таг: Емили

Емили Ратајковски му купила кукла на својот син за да ги...

0
Емили Ратајковски неодамна откри како на својот едногодишен син му купила кукла бебе за да ги избегне родовите стереотипи. Во својот подкаст...

Емили Ратајковски откри колку е едноставна нејзината фитнес рутина

0
ЕМИЛИ Ратајковски сподели како изгледа нејзината фитнес рутина и тоа е изненадувачки поедноставно отколку што замислуваат нејзините обожаватели. „Едноставно јадам добро! Не...

Емили Блант не сака нејзините ќерки да станат актерки: Боже чувај...

0
Актерката Емили Блант позната по улогата на Мери Попинс е во брак со ѕвездата од култната серија „The Office“, актерот Џон Кразински....

Ратајковски објави фотографија со која насмеа многумина: Ако ви се чини...

0
Славниот модел Емили Ратајковски во март стана мајка на малиот Силвестер Аполо Бер. Оттогаш таа на социјалните мрежи редовно споделува детали од...

Емили Ратајковски се пофали со својот изглед само 12 дена по...

0
Познатиот супермодел Емили Ратајковски се пофали со својот изглед и рамен стомак само 12 дена по породувањето. Американската манекенка...

ФОТО | Емили Ратајковски позира целосно гола: Се чувствувам како „Вини...

0
Манекенката Емили Ратајковски ужива во последните моменти од бременоста. Таа, на својот инстаграм-профил сподели фотографија на која позира целосно гола признавајќи дека се...