таг: Емилијано

Астон Вила го продолжи договорот со Емилијано Мартинез

0
Аргентинскиот голман Емилијано Мартинез го продолжи договорот со Астон Вила до летото 2027 година. Искусниот чувар на мрежата на „Вила Парк“ пристигна...