таг: Елпида

(ВИДЕО) Половина метар снег ја парализира Атина – втор неработен ден...

0
Поради невремето Елпида и снегот што предизвика сериозни проблеми, иако снежната покривка не надминува половина метар, во областа Атика, поширокиот регион...