таг: Елиса

Сопругата на Илон Маск: Подготвена сум да умрам со црвена прашина...

0
Канадската кантавторка Клер Елиса Бучер, попозната како Грајмс, на својот инстаграм – профил, во вторникот напиша дека е „подготвена да умре со...