таг: Елиот

Првата фотографија на Елиот Пејџ по промената на полот и отстранувањето...

0
Канадскиот актер Елиот Пејџ, кој е роден како жена – Елен Пејџ, на крајот на минатата година објави дека се чувствува како...

Елиот Пејџ се огласи за прв пат откако објави дека е...

0
Елиот Пејџ го даде своето прво интервју откако на јавноста ѝ соопшти дека е трансродово лице во декември минатата година и замоли...

По три години брак се разведува Елиот Пејџ

0
Актерот Елиот Пејџ кој е трансродова личност одлучи да се разведе од кореографката Ема Портнер по три години брак, пишува BBC. ...