таг: елиминира

Македонија ја елиминира Италија

0
Фудбалската репрезентација на Македонија го елиминира европскиот првак Италија (0-1) во баражот за пласман на Светското првенство...

Магична мешавина: Овие 2 работи ги имате дома, а заедно ги...

0
Оваа магична мешавина ги елиминира болките за многу кратко време. Здравствените проблеми како што се дијареа или силна главоболка не можат да...