таг: елен

Крај на ТВ ерата: Елен Деџенерис ја сними последната епизода од...

0
Елен Деџенерис ја сними последната епизода од своето ток-шоу. Последната епизода од шоуто, која завршува по 19 сезони, ќе се емитува на...

ВИДЕО: Ова е пуду – најмалиот и најслаткиот елен на светот

0
Најмалиот елен на светот ги воодушеви корисниците на Редит откако неговите фотографии беа објавени на таа социјална мрежа. Еленот е голем колку...

Елен две години шетал со гума од автомобил околу врат

0
Вапити, посебна раса на елен, стар околу пет години, шеташе низ Колорадо со гума од автомобил околу вратот цели две години, велат од...