таг: Ела

Хрватска инфлуенсерка приведена поради фотографии со оружје

0
Инфлуенсерката Ела Јерковиќ и нејзиното момче, сплитскиот „дивјак на мотор“, добиле прекршочни пријави поради фотографија која пред неколку денови осамнала на Инстаграм,...

Поќерката на Камала Харис го привлече вниманието на светот: Сега станува...

0
Ела Емхоф, 21-годишната ќерка на сопругот на потпретседателката на САД, Камала Харис, Доуг Емхоф, ја воодушеви јавноста на церемонијата на инаугурацијата во...