таг: екстремни

Психолог открива зошто луѓето сакаат да чувствуваат страв

0
реклама Од тобогани и екстремни спортови до хорор филмови и опседнети куќи, многу луѓе сакаат...

Екстремно топол бран ја зафати Европа

0
Викендов делови од Западна Европа беа погодени од екстремни горештини предизвикани од бран топол воздух...