fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: експлозијата

ВИДЕО: Осомничениот бомбаш од Нешвил верувал во вонземјани и рептилоиди

0
Федералата истрага околу експлозијата што се случи на католички Божик во Нешвил, Тенесси, дошла до докази дека наводниот организатор на експлозијата верувал...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави