таг: Експлозивната

ФОТО: Фрлена бомба во кафуле во Белград

0
Експлозивната направа е фрлена утрово околу 5 часот во едно кафуле во Белград во областа Дорчол, пренесуваат српските медиуми. Ова е втор...