fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Експлозивната

ФОТО: Фрлена бомба во кафуле во Белград

0
Експлозивната направа е фрлена утрово околу 5 часот во едно кафуле во Белград во областа Дорчол, пренесуваат српските медиуми. Ова е втор...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави