таг: ексклузивен

Дневен хороскоп за четврток (11.08.2022)

0
ОВЕН Ако си толку ексклузивен, никогаш ништо нема да постигнеш, драг Овен. Дали ситуацијата навистина е толку напната што навистина морате толку...

ЕУОбсервер: Повторно доведен во прашање слободниот визен режим со ЕУ

0
ЕУОбсервер утрово објавува ексклузивен интерен документ на земјите членки во ЕУ во кој се...