fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Еклстон

Петра Еклстон на пат околу светот за 300 дена: Богатата наследничка...

0
Ќерката на Берни Еклстон им одговори на критичарите кои ѝ забележуваат поради тоа што го обиколи целиот свет во текот на пандемијата....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави