таг: едноцифрени

ОВАА СОСЕДНА ЗЕМЈА СЕ ЗБОГУВА СО КОРОНАТА: Денеска само два нови...

0
По повеќедневните едноцифрени бројки кои се движеа од пет до девет новозаразени, во последното деноноќие во Албанија потврдени се само два нови случаи...