таг: едногодишни

Трагедија во Америка: Мечка уби жена додека шетала, животното успиено по...

0
Една мечка и две едногодишни младенчиња беа убиени од еутаназија, пренесува АП. Жена од градот Дуранго отишла на прошетка во петокот во...