fbpx
15.8 C
Skopje
недела, септември 19, 2021

таг: еднаш

Веднаш избришете ги: „Гугл“ забрани 25 апликации за „Андроид“

0
Корисниците на „Андроид“ уште еднаш беа предупредени на низа малициозни и штетни апликации што „Гугл“ ги забрани. Овојпат, забранети се 25 апликации за...

„Гугл“ забрани уште 25 Андроид апликации – избришете ги сега или...

0
Корисниците на „Андроид“ уште еднаш беа предупредени на низа малициозни и штетни апликации што „Гугл“ ги забрани. Овојпат, забранети се 25 апликации за...

„Гугл“ забрани 25 апликации за „Андроид“ кои вршеле измама на корисниците

0
Корисниците на „Андроид“ уште еднаш беа предупредени на низа малициозни и штетни апликации што „Гугл“ ги забрани. Овојпат, забранети се 25 апликации за...

Врвот на Баерн јасно кажува: Хасан Салихамиџиќ не може да носи...

0
Баерн уште еднаш ја освои титулата во Германија, иако немаше успех во Лигата на шампионите. Сепак, со оглед на сè, тие можат...

Улежаните почесто умираат од ковид-19 отколку активните

0
Меѓу луѓето што барем еднаш биле болни од ковид-19, претходната физичка неактивност е поврзана со многу потешки симптоми и поголема опасност од смрт,...

Клоп бесен на селекторот на Англија: „Требаше да му забраниме да...

0
Јирген Клоп уште еднаш изјави дека клубовите треба да забранат одредени играчи да одат на собири на...

ВИДЕО | Деми Ловато – предозирана, силувана и оставена сама во...

0
Деми Ловато уште еднаш раскажа емотивна приказна за тоа што се случило ноќта на нејзиното предозирање – овој пат преку видеото „Dancing...

ВИДЕО | Решете го проблемот со болните синуси за помалку од...

0
Многу луѓе барем еднаш годишно се соочуваат со овој непријатен здравствен проблем… Чувствувате болка и притисок во пределот на челото, очите...

Атрактивната Цеца како вистински модел позира во секси црн фустан

0
Пејачката Цеца Ражнатовиќ уште еднаш ја воодушеви нејзината армија од фанови. Instagram За потребите...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
15.8 ° C
16.8 °
15.8 °
82 %
1kmh
0 %
саб
16 °
нед
31 °
пон
33 °
вто
26 °
сре
17 °

Последни објави