таг: едната

Дневен хороскоп за 19 мај: Потребно е да почекате да помине...

0
Овен Кога едната врата се затвора, другата се отвора. Ова сценарио може да се однесува на сите аспекти на животот....

Виц на денот: Славење

0
Седат две плавуши и едната и вика на другата:– Еј види го пијаниот будала!– А кој е тој?– Абе еден пред десет...