fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Едвард

Сноуден доби син

0
Американскиот „свиркач“ Едвард Сноуден и неговата сопруга добија син, а веста ја споделија на социјалните мрежи. – Среќни празници од нашето новопроширено...

Едвард Сноуден стана татко

0
Американскиот „свиркач” Едвард Сноуден и неговата сопруга добија син, а веста ја споделија на социјалните мрежи. „Среќни празници од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави