таг: Евросонгот

ВИДЕО | Руската песна за Евросонг под истрага поради „незаконски“ текст:...

0
Евросонгот лани не се одржа поради пандемијата, но како да не беше тоа доволно, оваа година, на два месеца од одржувањето на...