таг: Евровизискиот

Познат редоследот за настапи на евровизиското финале, најгледан настапот на Ирска

0
Евровизискиот домаќин – Шведска ќе го отвори евровизиското финале што ќе се одржи утревечер, а Австрија ќе го затвори годинешниот музички...

Полуфиналната изведба на Лет 3 повеќе не е најгледана на Јутјуб,...

0
реклама Евровизискиот настап на Лет 3 повеќе не е најгледаниот настап од полуфиналето на...