таг: Еван

Се шири фотографија од канцеларијата на директорот на Твитер: Од кога...

0
,/center> Вработениот во Твитер, Еван Џонс, сподели фотографија од неговата шефица Естер Крафорд, која е директор за управување со...

Актерот кој го играше серискиот убиец Дамер вели дека сака да...

0
ЕВАН Питерс, долго време познат по улогите на зли и морничави ликови, сака да глуми некој нормален. Пред да ја снима серијата за...

Се огласи и музичарката: Мерилин Менсон ми кажа дека има соба...

0
Откако актерката Еван Рејчел Вуд го обвини рокерот Мерилин Менсон за злоставување, се огласи и музичарката Фиби Бриџерс, па го сподели своето...

Еван Рејчел Вуд го обвини Мерилин Менсон за сексуално злоставување кое...

0
Актерката Еван Рејчел Вуд (33) и порано зборуваше за својот поранешен партнер – злоставувач, но сега со објава на социјалните мрежи го...