таг: Еванс

ДА, И ТОА СЕ СЛУЧИ! Актерка се извини на љубовницaта на...

0
Актерката Алис Еванс (49) неодамна откри дека нејзиниот сопруг Џоан Грифит ја изневерувал три години, а сега јавно и се обрати на љубовницата....

Почина таткото на Адел: До смртта тие не успеаа да ги...

0
Марк Еванс, кој со години не разговараше со својата ќерка, мултимилионерката Адел, почина во 57-та година од животот, јавуваат британските медиуми. ...