fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Думбовиќ

Градоначалникот на Петриња: Ова е борба за опстанок!

0
Градоначалникот на Петриња, Даринко Думбовиќ, за Н1 посочи за моменталната состојба во Петриња. -Постојните инсталации се уништени од силен земјотрес. Во едниот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави