таг: друго

Новогодишна трагедија во Холандија: Дете загина при палење огномет

0
Дете на возраст од 12 години загина, а друго е тешко повредено при палење огномет во источниот...

Овие 3 хороскопски знаци имаат најдобар стил! Дали сте меѓу нив?

0
Како и во секое друго поле во животот, ѕвездите имаат влијание и врз нашиот вкус. Поради тоа, хороскопскиот знак на кој му припаѓаме...