fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: другар–

Виц на денот: Осамена

0
Плавуша се жали на другар:– Многy сум депресивна.– Од што?– Дебела сум и осамена.– Ај покажи ми каде си дебела? Јас ништо не...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави