таг: другарите

Другарите на Лео со апел за помош: За да се врати...

0
Другарите на младиот Леонид упатуваат апел за помош до сите хумани луѓе да помогнат во неговата борба со комплексните медицински третмани и рехабилитацијата....

62 годишниот Спалети на Елмас и другарите им одржа лекција за...

0
Елиф Елмас и другарите има што да научат од нивниот нов тренер Лучијано Спалети, и тоа не само на фудбалски план. ...