fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Дростен

Главниот германски вирусолог предупредува: Влошување на епидемиолошката состојба на пролет

0
Главниот германски вирусолог Кристијан Дростен очекува дека светот, во однос на пандемијата, нема да се врати во „нормалноста“ долго време и рече дека...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави