fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: драматично

Лек за астма помага при ковид-19

0
Лек против астма може драматично да го намали ризикот од хоспитализација, симптомите и времето на опоравување кај пациенти со Ковид-19 доколку се употребува...

ИСТРАЖУВАЊЕ: Лек против астма го намалува ризикот за хоспитализација од Ковид-19

0
Лек против астма може драматично да го намали ризикот од хоспитализација, симптомите и времето на опоравување кај пациенти со Ковид-19 доколку се употребува...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави