fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Драган

Пикси ќе биде новиот селектор на Србија за плата од милион...

0
Конечната одлука дали Драган Стојковиќ Пикси, по втор пат ќе ја предводи селекцијата на нашиот северен сосед ќе биде донесена на 5. февруари...

Интервју со академик д-р Драган Јованов: Со употребата на фитомедицината успехот...

0
Академик д-р Драган Јованов при Европската академија на науки, со фитомедицина започнал да се занимава од лична причина, или како што ни...

Пикси и Милошевиќ кандидати за селекторската клупа на Србија!?

0
Легендарниот фудбалер и тренер Драган Стојковиќ – Пикси е главен кандидат за селектор на најдобрата српска репрезентација. Иако од друга страна српските...

Даниловски за вакцината: Одлучете – тројца починати или шестмина со алергии

0
Епидемиологот Драган Даниловски и порача на јавноста дека без вакцинирање против Ковид-19, прашање на време е кога неимунизираниот граѓанин ќе заболи од вирусот....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави