таг: Драгана

ФОТО | Драгана Мирковиќ наполни 53 години: Луксузна торта, прослава до...

0
Фолк ѕвездата Драгана Мирковиќ вчера, 18 јануари, го прослави својот 53-от роденден и посака да и се исполни само една посебна желба....

ФОТО | Новогодишна магија во домот на Драгана Мирковиќ: Блескава елка...

0
Пејачката Драгана Мирковиќ беше вредна и овие претпразнични денови, па сама ја украси новогодишната елка во нејзиниот дом. По завршувањето на работата,...