таг: дошло

ВИДЕО: Морето во Јапонија преку ноќ поцрвене

0
реклама Откако дошло до истекување од локална пиварница, морето во градот Наго, Јапонија, ја...

ВИДЕО: Во престрелка во Сараево пукано на раперот Буба Корели

0
Денеска околу 16.30 часот дошло до престрелка во сараевската населба Ступ, во која биле повредени две лица, меѓу кои и раперот Амар...