fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: дошло

ВИДЕО: Во престрелка во Сараево пукано на раперот Буба Корели

0
Денеска околу 16.30 часот дошло до престрелка во сараевската населба Ступ, во која биле повредени две лица, меѓу кои и раперот Амар...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави