fbpx
5 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: дочекуваат

Песимизам: Само еден од четворица Германци очекуваат крај на пандемијата во...

0
Германците со песимизам ја дочекуваат 2021 година, покажува истражувањето на институтот „ЈуГов”, јави агенцијата ДПА. Само еден од четворица Германци, или 25 проценти од...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
5 ° C
5 °
5 °
87 %
0.9kmh
75 %
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °
саб
5 °

Последни објави