таг: дочекуваат

Песимизам: Само еден од четворица Германци очекуваат крај на пандемијата во...

0
Германците со песимизам ја дочекуваат 2021 година, покажува истражувањето на институтот „ЈуГов”, јави агенцијата ДПА. Само еден од четворица Германци, или 25 проценти од...