таг: дочекавме

Пановски: Има протокол за лекување, но никој не го објавува, мене...

0
Делта сојот го дочекавме со сите почести, имавме неверојатно смирена состојба. Така прават Кинезите – кога немате случаи тогаш се преземаат мерки. Границите...

Македонија ја има на „Фантази“: Трајковски најскап во изборот, Алиоски...

0
Конечно! Го дочекавме и тој момент. Македонија на „Фантази“. УЕФА ја пушти во функција апликацијата за претстојното Европско првенство (ЕУРО 2020) во фудбал....