fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: доставено

Дел од мерките од петтиот пакет економска помош за фирмите и...

0
Владата се уште нема доставено ниту еден предлог закон до Собранието за да може да почне реализацијата...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави