таг: Дормер

Ѕвездата од „Game of Thrones“ три месеци криела дека станала мајка

0
Актерката Натали Дормер, најпозната по улогата на Марџори Тајрел во серијата „Game of Thrones“, откри дека го родила првото дете, кое го...