таг: допадне

Совршен зимски пијалак: Рецепт за домашно топло чоколадо

0
Дефинитивно ќе ви се допадне СОСТОЈКИ: 4 дл млеко2 лажици кафеав шеќер1 лажица чоколадо во прав4 коцки чоколадно млеко1 лажица...