таг: Донесена

Прогласена тридневна жалост во Србија

0
Министерот за образование Марко Ружиќ соопшти дека е донесена одлука за...

Донесена конечната одлука – Новак Ѓоковиќ се враќа во Србија!

0
Агонијата е завршена. Донесена конечната одлука – Новак Ѓоковиќ се враќа во Србија! И покрај медицинското ослободување и сите документи доставени од...