fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: донела

Србија ќе ги поскапи ПЦР тестовите, Различни се тарифите и за...

0
Српската Влада соопшти дека донела нови мерки кои во понеделникот беа предложени од Кризниот штаб за заштита на здравјето на населението од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави