таг: доминацијата

Тухел бара промени, Баерн тргнува по Деклан Рајс

0
Баерн Минхен е на прагот да ја загуби доминацијата во Бундеслигата. Пол – позицијата за...

Дневен хороскоп за 5 ти февруари 2022: Бикот што и да...

0
ОВЕННе ви годи доминацијата на саканата личност, а не земата предви дека таквиот однос е предизвикан со вашето повлекување. Можеби мислите дека втората...