таг: домашната

Дневен хороскоп за 2 јули 2022 година

0
Рак 22.6-22.7. Advertisements Љубов Домашната среќа ќе ви биде најважна. Оние во врска уживаат дома , а...

Велко Маркоски со звук на сирената го сруши Тиквеш во „Автокоманда“!

0
Екипата на Металург забележа голема победа на домашната сцена и во драматичен натпревар го победи Тиквеш (28-27) во дуел кој го реши гол...

ВИДЕО: Моќен Ливерпул, шампионот броеше до „седум“!

0
После домашната победа во дербито над Тотенхем, играчите на менаџерот Јирген Клоп им се вратија на гостинските триумфи во Премиер лигата. Ливерпул...