fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: долседно

Папајоану: Очекуваме доследно почитување на Договорот од Преспа

0
Се надеваме и очекуваме долседно почитување на предвиденото во Договорот од Преспа, нешто што е една од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави