fbpx
10 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: должност

Пентагон ја прекина соработката со тимот на Бајден по наредба на...

0
Американскиот вршител на должност министерот за одбрана Крис Милер му нареди на Пентагон да ја прекине соработката со тимот на новоизбраниот претседател...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
40 %
1.5kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави