таг: долгоочекуваниот

Долгоочекуваната серија чиј трејлер е прегледан 12 милиони пати пристигна на...

0
ВЧЕРА на Нетфликс дојде долгоочекуваниот серијал на среда Адамс. Тим Буртин е режисер на нова серија чиј центар е мистериозното семејство Адамс. ...

ЕК: Ковид сертификатите ќе ја опишуваат медицинската состојба на лицето

0
Ден пред долгоочекуваниот предлог на Европската комисија за сертификатите со кои ќе треба да се олесни движењето во ЕУ, од оваа институцијата прецизираат...